Лікар Кардіолог, Ревматолог, Терапевт Ташова Світлана Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Ташова Світлана Петрівна

Консультація від950 грн
Ташова Світлана Петрівна - має ступінь кандидата медичних наук в кардіології, кардіолог та терапевт вищої категорії, з 24-річним досвідом роботи. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань, зокрема пороків серця. Її робота базується на наукових дослідженнях, автор 8 наукових публікацій на тему кандидатської дисертації. Також вона є активним учасником конгресів та конференцій з кардіології, постійно підтримує свій професійний ріст через навчання та підвищення кваліфікації.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Людмила 03 Липень 2024
Сподобалось відношення лікаря.
Юрий 14 Серпень 2019
Антонина 02 Серпень 2019
Доктор очень понравился. Решение принимает не быстро, а видно что человек действительно реально разбирается с проблемой. Доктор очень внимательный и видно что профессионал.
Направлено до клініки
Катерина 28 Грудень 2018
Очень плохо провели консультацию. Доктор несколько раз оставляла меня одну в кабинете, ее постоянно отвлекали, она уходила и возвращалась. Приемом я не осталась довольна.
Дарья 18 Жовтень 2018
Віра 27 Вересень 2018
Очень довольна приемом. Очень хороший доктор. Приехала домой и делюсь впечатлениями о работе доктора, рекомендую всем своим знакомым. Спасибо доктору.
Екатерина 26 Вересень 2018
Все хорошо.
Виктория 21 Червень 2018
Нам понравился очень доктор.
Николай 14 Червень 2018
Прием прошел хорошо.