Лікар Подолог Кирток  Світлана  Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Кирток Світлана Вікторівна

Надаю допомогу пацієнтам, які стикаються з різними захворюваннями та патологіями стоп і нігтів, включаючи такі як: оніхомікоз, оніхокріптоз, оніхолізис, оніхогріфоз, піднігтьова гематома, деформація нігтів, гіперкератоз, мозолі та гіпергідроз. Мої послуги включають видалення натоптишів, мозолів та бородавок, а також встановлення корекційних систем, проведення апаратної обробки стоп і нігтів, лікування тріщин та уражених грибком нігтів, протезування нігтьової пластини та корекцію врослих нігтів. Надаю кваліфіковану допомогу для поліпшення вашого стану і комфорту.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Валерія 04 Квітень 2024
Все було чудово, до лікаря записувалась вже другий раз, дуже якісне обслуговування, з лікарем на звʼязку
Вікторія 02 Квітень 2024
Лікар була дуже чуйна до мене, весь візит перепитувала чемно чи все добре. Загалом дуже сподобався цей візит і фахівець теж дуже сподобався.
Максим 26 Березень 2024
Лікарка дуже сподобалася, привітна, кваліфікована, все пояснила, звертатимемося, в разі потреби. Дякую!
Людмила 12 Березень 2024
Лікар уважна, професійна, дала дієві поради, доброзичлива, залишилися гарні враження, задоволена візитом до лікаря
Марія 27 Лютий 2024
Отримала консультацію по моїй проблемі, лікарка призначила лікування , продовжимо спілкування та лікування, дякую.