Самборська Софія Миколаївна

Самборська Софія Миколаївна

Без категоріїї
6 років досвіду
Дорослі
Отоларинголог спеціалізується на діагностиці порожнин ЛОР-органів, консервативному лікуванні гострих і хронічних патологій вух, горла і носа. Зокрема, допомагає пацієнтам позбутися синуситів і отитів, хронічних тонзилітів, ларингіту, хронічних фарингітів і сенсоневральної приглухуватості, витягує чужорідні тіла і видаляє сірчані пробки
Медельвейс
ул. Ломоносова, 77на карті
Голосіївськийм. Іподром
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Амбулаторно-хірургічні маніпуляції на ЛОР-органах: промивання лакун мигдалин, промивання і видалення сірчаних пробок, видалення сторонніх тіл, промивання носа по Проетцу, розтин фурункулів, пункція в / ч пазух носа
  • Сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-органів (у дорослих)
  • Розшифровка аудіограм

Освіта

• НМУ им. О. Богомольца, специальность «Лечебное дело» (2011)
  • НМУ им. О. Богомольца, интернатура по оториноларингологии (2013)

Виконувані процедури

• Сучасні методи діагностики та лікування ЛОР-органів (у дорослих)
  • Розшифровка аудіограм

Перевірені відгуки про лікаря

87 Відгуки
Олеся 11 Березень 2021
Лікар дуже уважний. Призначення були дієві, допомогли.
Володимир 05 Січень 2021
Все було професійно, без зайвої інформації. Лікар надав консультацію. Візитом задоволені.
Лариса 08 Грудень 2020
Лікар мені сподобалась. Дуже уважна лікар.
Олена 07 Липень 2020
Все було добре. Лікар відповідальна, нічого зайвого не призначала.
Владислав 01 Лютий 2020
У мене залишилося дуже позитивне враження. Лікар дуже уважна, ввічлива та професійна людина. М повністю отримали все, що хотіли, чого чекали. Всі наші очікування справдилися. Вона поставила діагноз, підказала лікування, профілактику. Все, що нас цікавило, ми від неї отримали.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ