Лікар Алерголог, Пульмонолог Шуміліна-Абрамовська Ніна Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Шуміліна-Абрамовська Ніна Вікторівна

Лікар-алерголог дитячий. Стаж більше 40 років.Працювала лікарем хірургом-пульмонологом в дитячому відділенні 17 клінічної лікарні після інтернатури. Володію хірургічними маніпуляціями в пульмонології.З 1988 року завідуюча міським алергологічним центром ДКЛ 2 м.Київ.З цього року до 2022 року працювала лікарем - алергологом дитячим. Останнє місце праці– "Клініка сімейної та функціональної медицини"Fxmed" лікарем-алергологом дитячим. Володію сучасними методами діагностики та лікування хворих на алергічні захворювання (молекулярна мультикомпонентна діагностика алергії; лікування алергії за допомогою алергенспеціфічної імунотерапії; сучасна діагностика алергічного запалення слизової бронхів за допомогою визначення окису азоту в повітрі, що видихається; діференційною діагностикою алергії та непереносимістю продуктів; діференційною діагностикою бронхообструктивних синдромів та захворювань з БОС.Обстежую та лікую хворих з бронхіальною астмою , алергічним рінітом,кон'юнктивітом, гастроінтестінальною алергією, атопічним дерматитом, кропивницею та ін.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 106 відгуків

Ольга 11 Липень 2024
Вона дуже гарна лікарка насправді, проконсультувала і як пульмонолог і як алерголог, так що мені пощастило, що вона має подвійну спеціалізацію. Вона молодець.
Ольга 09 Липень 2024
Я задоволена прийомом, спілкування з лікаркою мене влаштувало, все добре, дякую.
Амалія 09 Липень 2024
Лікар була привітна, приділила достатньо уваги нашому питанню, ми задоволені
Ситуацію виправлено
Марина 17 Червень 2024
На прийомі, все, що я лікарю казала по препаратах, лікар в телефоні "гуглила", консультація відбулась, лікар читала інформацію з інтернету, це мене засмутило, якось дивно як для лікаря.
Шуміліна-Абрамовська Ніна Вікторівна 20 Червень 2024
Доброго дня! Ви були записані до медичного центру на алергологічний чек ап. Підчас прийому вияснилося, що Вам необхідно зробити лише тест на анестетик. Після назви препарату, лікар подивилася в інтернеті діючу речовину. Вам було проведено тест, а консультації алерголога не було взагалі. Ви оплатили лише вартість алергопроби.
Софія 13 Червень 2024
Дуже освічена лікарка, приділила багато часу усім деталям, тому нам усе сподобалось, усім рекомендуємо.
Наталія 11 Червень 2024
Дуже залишилися задоволені роботою лікаря. Лікар дійсно дуже грамотний спеціаліст у своїй сфері. Вибирали саме цього лікаря по відгуках і залишилися дуже задоволені консультацією. Дякуємо.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Богдан 22 Травень 2024
Хороші враження, лікар швидко оглянула, написала що потрібно робити, візитом до лікаря задоволені
Поліна 30 Квітень 2024
Арсеній 25 Квітень 2024
Лікарка дуже хороша, кваліфікована, надала допомогу, мені дуже сподобалась.
Владислав 23 Квітень 2024
Лікар дуже відповідально ставиться до пацієнтів, з повагою, мені дуже сподобалася, дуже приємний лікар, дуже приємно було спілкуватися
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right