Лікар Алерголог, Пульмонолог Шуміліна-Абрамовська Ніна Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Шуміліна-Абрамовська Ніна Вікторівна

Лікар-алерголог дитячий. Стаж більше 40 років.Працювала лікарем хірургом-пульмонологом в дитячому відділенні 17 клінічної лікарні після інтернатури. Володію хірургічними маніпуляціями в пульмонології.З 1988 року завідуюча міським алергологічним центром ДКЛ 2 м.Київ.З цього року до 2022 року працювала лікарем - алергологом дитячим. Останнє місце праці– "Клініка сімейної та функціональної медицини"Fxmed" лікарем-алергологом дитячим. Володію сучасними методами діагностики та лікування хворих на алергічні захворювання (молекулярна мультикомпонентна діагностика алергії; лікування алергії за допомогою алергенспеціфічної імунотерапії; сучасна діагностика алергічного запалення слизової бронхів за допомогою визначення окису азоту в повітрі, що видихається; діференційною діагностикою алергії та непереносимістю продуктів; діференційною діагностикою бронхообструктивних синдромів та захворювань з БОС.Обстежую та лікую хворих з бронхіальною астмою , алергічним рінітом,кон'юнктивітом, гастроінтестінальною алергією, атопічним дерматитом, кропивницею та ін.

Перевірені відгуки про лікаря 99 відгуків

Поліна 30 Квітень 2024
Арсеній 25 Квітень 2024
Лікарка дуже хороша, кваліфікована, надала допомогу, мені дуже сподобалась.
Владислав 23 Квітень 2024
Лікар дуже відповідально ставиться до пацієнтів, з повагою, мені дуже сподобалася, дуже приємний лікар, дуже приємно було спілкуватися
Ольга 22 Квітень 2024
Марія 18 Квітень 2024
Ілля 15 Квітень 2024
Лікар професійна, ввічлива, уважна, дуже добре спілкується з пацієнтами. Я абсолютно задоволена
Матвій 26 Березень 2024
Чудовий лікар, прийом сподобався
Антон 26 Березень 2024
Лікар вселяє довіру, дуже компетентна
Максим 19 Березень 2024
Візит пройшов дуже добре. Я дуже задоволений лікарем. Зазвичай консультація у лікаря проходить дуже швидко, але цей лікар приділив мені достатньо багато часу, тому мені це дуже сподобалося.
Богдан 19 Березень 2024
Візит пройшов добре.