Лікар Ревматолог, Терапевт Коваленко Сергій Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Коваленко Сергій Олександрович

Сергій Олександрович спеціалізується на терапевтичний ревматології. Лікар проводить діагностику, консультації та лікування широкого спектру поширених ревматичних хвороб. Лікує стенокардію, артеріальну гіпертензію, запаморочення. Доктор проводить амбулаторне спостереження за пацієнтами, підбір індивідуальних схем лікування для хворих

Перевірені відгуки про лікаря 25 відгуків

Людмила 16 Квітень 2024
Лікар кваліфікований, добре проконсультував, надав інформацію та рекомендації, виписав лікування. Візит пройшов чудово, залишилась усім задоволеною. За потреби, звертатимусь ще.
Олександр 20 Липень 2023
Сергій 27 Січень 2022
Сергій Олександрович дуже педантично розпитав, своїми питаннями наводячи мене на такі теми, про які я навіть ніколи й не замислювався і підвів мене до розуміння як воно у мене все відбувається, виписав аналізи, які потрібно додати, одним словом, я отримав від візиту до ревматолога все, що планував, і навіть більше. У майбутньому, якщо знадобиться, то звертатимуся ще й усім рекомендую.
Алла 20 Грудень 2021
Олена 08 Липень 2021
Николай 11 Лютий 2021
Валерий 28 Січень 2021
Станислав 18 Грудень 2020
Все отлично, хороший врач.
Наталия 19 Жовтень 2020
Аноним 28 Вересень 2020
Доктор не конца развернутые ответы дал на мои вопросы, хотелось бы услышать больше рекомендаций.
1 2 3