Савицька Оксана Анатоліївна

Савицька Оксана Анатоліївна

Лікар вищої категорії
18 років досвіду
Дорослі
Спеціаліст по терапії хвороб, що вражають шийку матки: виконує кріодеструкцію, діатермокоагуляцію, аргноплазмову і лазерну коагуляцію, конізацію.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2010 р. – Вищі республіканські курси з лазерної медицини і біометричної оптиці;
  • 2011 р. – передатестаційний цикл«Акушерство и гінекологія», Українська медична стоматологічна академія;
  • 2012 р. – тематичне удосконалення «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетіці та гінекології на сучасности етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2012 р. –передатестаційний цикл «Ультразвукова діагностика в перинатології, генетиці та гінекології на сучасному етапі», Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. – тематическое усовершенствование «Ендокринна патологія в генікології», Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • лазерна вапоризації шийки матки;
  • аргоноплазменной аблация шийки матки;
  • кріодеструкція шийки матки.

Освіта

• 1997 г. – Украинская медицинская стоматологическая академия.

Курси

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Виконувані процедури

• лазерна вапоризації шийки матки;
  • аргоноплазменной аблация шийки матки;
  • кріодеструкція шийки матки.

Перевірені відгуки про лікаря

182 Відгуки
Юлия 13 Липень 2021
Дякую лікарю! Дуже гарний лікар, прийом сподобався
Анна 07 Жовтень 2020
Мені сподобалось професійність лікарки. Все було чітко та конкретно. Візит пройшло на вищому рівні
Вікторія 21 Вересень 2020
Лікар хороший, все по суті, все розказала. Мені дуже подобається,
Татьяна 30 Липень 2020
Очень понравилась специалист высшей категории, я была у нее впервые и чувствую что это мой доктор на долго.
Яна 17 Червень 2020
Дуже коректно поспілкувались, порадила що робити.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ