4.7
Лікар УЗД-фахівець, Уролог, Хірург-онколог Пароконний Ярослав Валентинович на Doc.ua

Відгуки про Пароконний Ярослав Валентинович

Пароконний Ярослав Валентинович, уролог, онкохірург, УЗД-спеціаліст. В 2010 році закінчив Запорізький державний медичний університет. З 2010 по 2012 роки навчався в інтернатурі за спеціальністю урологія. З 2012 по 2020 роки працював урологом в Кіровоградському обласному онкологічному центрі. З 2020 по 2023 роки працював урологом в TomoClinic. За час роботи урологом здобув спеціалізацію з онкохірургії, ультразвукової діагностики. Має значний досвід лікування як загальноурологічних онкоурологічних захворювань. Володіє методиками виявлення та лікування захворювань сечостатевої системи. Володіє технікою виконання хірургічних втручань, традиційним відкритим та ендоскопічним доступом.
4.7

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Василь 13 Грудень 2023
Консультацією залишився задоволеним.
Максим 22 Вересень 2023
Приємний лікар, знає свою справу, допоміг, все розповів, проконсультував. Все мені сподобалось, все було чудово, вирішив проблему
Денис 20 Вересень 2023