Пустовойт Ольга Василівна

Пустовойт Ольга Василівна

Лікар вищої категорії
38 років досвіду
Дорослі
Лікар Пустовойт є акушером-гінекологом вищої категорії. Лікуванням хвороб гінекологічного профілю Ольга Василівна займається понад 35 років.
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • 2014 р. – тематичне удосконалення «Невідкладні стани в акушерстві та гінекології»,  Харківська медична академія післядипломної освіти;
  • 2015 р. – курси «Кольпоскопія», Полтавський обласний онкодиспансер;
  • 2015 р. – тематичне удосконалення «Екстрагенітальна патологія в акушерстві та гінекології»,Харківська медична академія післядипломної освіти.
  • Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.
  • консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • диатермокоагуляция патологій шийки матки.

Освіта

• 1975 г. – Харьковский национальный медицинский университет.

Курси

• 2015 р. – курси «Кольпоскопія», Полтавський обласний онкодиспансер;

Участь в асоціаціях

• Учасник Асоціації акушерів-гінекологів України.

Лікування захворювань

Виконувані процедури

• консультація;
  • огляд;
  • кольпоскопія;
  • диатермокоагуляция патологій шийки матки.

Перевірені відгуки про лікаря

31 Відгуки
Наталія 23 Жовтень 2020
Ольга Василівна кваліфікована лікарка, до якої я вже ходжу 15 років. Мені дуже подобається як фахівець, дуже високої кваліфікації, та приємна людина. Задоволенням ходжу до неї на консультацію
Ирина 01 Квітень 2020
Я ходила, меня все устроило. Все в порядке.
Анна 01 Серпень 2018
На приеме мне все понравилось. Хороший врач.
Ксения 20 Липень 2018
Доктор очень хороший, профессионал своего дела, опытный и очень приятный в общении. Это лучший специалист у которого мне пришлось побывать. Спасибо огромное доктору.
Марина 06 Липень 2018
Очень хороший, квалифицированный доктор. Наблюдаюсь у этого доктора давно и всегда полностью довольна приемом. Доктор - профессионал своего дела. Спасибо доктору.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ