Лікар Гастроентеролог, Терапевт, Сімейний лікар Оробей Ольга Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Оробей Ольга Анатоліївна

Сімейний лікар - це висококласний фахівець, який володіє декількома терапевтичними методиками і успішно застосовує їх у своїй практиці. Пріоритетними напрямками практичної діяльності сімейного лікаря є - терапія, загальна практика, сімейна медицина, огляд та лікування на дому. Ольга Анатоліївна здійснює медичну допомогу пацієнтам від 3 років і до зрілого віку
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Марина 17 Лютий 2022
Yulianna 02 Лютий 2022
Марина 20 Січень 2022
Вікторія 21 Грудень 2021
Все було дуже професійно. Лікарка все пояснила, відповіла на всі мої запитання, порекомендувала обстеження які справді мені здається будуть інформативні. Як на мене, вона дуже компетентна
Жанна 03 Листопад 2021
Дар'я 18 Лютий 2021
Татьяна 11 Грудень 2019
Доктор мне понравился. Профессионал. Доктор хорошо меня осмотрела, мне было приятно и комфортно с доктором общаться. Назначила мне анализы, УЗИ, прописала качественное и хорошее лечение. Я собираюсь еще пойти к доктору на прием.