Лікар Подолог Марченко Наталія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Марченко Наталія Вікторівна

Лікар-подолог, виконує апаратний медичний педикюр і спеціалізується на вирішенні таких проблем, як оніхомікоз (грибкові нігті), тріщини, гіперкератоз, оніхокріптоз (вростання нігтів) і т. д. Також Наталія Вікторівна проводить догляд за діабетичною стопою.

Перевірені відгуки про лікаря 123 відгуки

Валентина 28 Грудень 2023
Лікар супер! Я дуже задоволена, що потрапила до такого лікаря. Лікар гарний спеціаліст, дуже професійний, гарне відношення, дуже толерантна. Мені лікар дуже сподобалась, від лікаря вже нікуди не піду, буду продовжувати вирішувати свою проблему саме у цього лікаря
Ярослава 27 Грудень 2023
Лікар дуже професійна, дуже толерантна, все було чудово
Людмила 26 Грудень 2023
Все добре було, без ніяких зауважень.
Тетяна 23 Грудень 2023
Мені сподобався професіоналізм, відношення до пацієнта, умови в яких прийом ведеться.
Валерия 12 Грудень 2023
Очень хороший врач и замечательный специалист
Євген 13 Листопад 2023
Все пройшло швидко, інформативно, консультація сподобалася.
Марія 01 Листопад 2023
Дуже щира, відкрита, вічлива жінка
Людмила 27 Жовтень 2023
У мене була консультація, на лікування ще приїду і почнеться лікування. Лікар чуйна, уважна, пояснила проблему з якою я прийшла. Після здачі аналізів будуть зрозуміли шляхи лікування. Лікар все зробила, все розказала. Дякую лікарю, лікар мені дуже сподобалась
Татьяна 27 Жовтень 2023
Никаких замечаний, все на высшем уровне. Доктор очень внимательный, делает все очень аккуратно и тщательно, приятно с доктором общаться
Анна 24 Жовтень 2023
Кваліфікований подолог, яка повністю усе розказала, надала повну інформацію по лікуванні, одразу допомогла.