Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, Репродуктолог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Цилицинська Наталія Олексіївна на Doc.ua

Відгуки про Цилицинська Наталія Олексіївна

Лікар спеціалізується на профілактиці, діагностиці та лікуванні (консервативному і оперативному) інфекцій, що передаються статевим шляхом і запальних захворювань жіночих статевих органів, терапії ендокринних патологій. Володіє навичками ультразвукової діагностики, радіохвильової і лазерної терапії

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Ольга 26 Березень 2024
Все було добре, прийом сподобався
Анастасія 06 Лютий 2024
Дуже висококваліфікований спеціаліст, працювати було одне задоволення. Я обовʼязково звернуся знову
Любов 13 Січень 2024
Дуже ввічливий лікар. Дуже сподобалось на візиті. Я б радила іншим цього лікаря.
Софія 02 Січень 2024
Вікторія 16 Грудень 2023
Сподобалось відношення, та делікатний огляд.
Наталія 25 Листопад 2023
Залишилась задоволена прийомом, лікар на питання всі відповіла, консультацією залишилась задоволена. Прийду ще раз на повторний прийом.
Ольга 03 Листопад 2023
Нормальний лікар, не виписала нічого нового у лікування, хотілось більше консультації,   в загальному все сподобалось.
Наталія 30 Вересень 2023
Неля 30 Вересень 2023