Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Троцька Надія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Троцька Надія Олегівна

Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, профілактичний огляд, консервативну гінекологію, лікування загрози переривання вагітності, підбір і встановлення акушерського песарію, УЗД органів малого тазу (вагінальне)

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Анна 11 Вересень 2020
Врач супер! Уже не первый год к Надежде Олеговне хожу. Очень довольна. Если раньше на поход к гинекологу уходила еще неделя настроя, так как все время попадались врачи, после визита которых очень дискомфортно, да и на приеме больно, то с Троцкой Надеждой Олеговной все по другому! И не страшно и не больно. Да и всегда успокоит, поддержит. И вылечит, если что не так. Рекомендую!
Юлія 10 Вересень 2020
Лікар дуже приємна, все зрозуміло і чітко пояснила. З лікарем було дуже комфортно спілкуватися, була приємна атмосфера.
Ксения 07 Вересень 2020
Надежда Олеговна, самый внимательный, самый чуткий, самый профессиональный врач гинеколог которого я встречала. Все очень доступно объяснила, рассказала что делать, приём прошёл просто не заметно. Спокойно! Все скрупулёзно осматривала. Я очень рекомендую Надежду Олеговну!