Лікар Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець Троцька Надія Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Троцька Надія Олегівна

Консультація від790 грн
Лікар спеціалізується на акушерстві та гінекології. Проводить консультативний прийом, профілактичний огляд, консервативну гінекологію, лікування загрози переривання вагітності, підбір і встановлення акушерського песарію, УЗД органів малого тазу (вагінальне)
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Анна 11 Вересень 2020
Врач супер! Уже не первый год к Надежде Олеговне хожу. Очень довольна. Если раньше на поход к гинекологу уходила еще неделя настроя, так как все время попадались врачи, после визита которых очень дискомфортно, да и на приеме больно, то с Троцкой Надеждой Олеговной все по другому! И не страшно и не больно. Да и всегда успокоит, поддержит. И вылечит, если что не так. Рекомендую!
Юлія 10 Вересень 2020
Лікар дуже приємна, все зрозуміло і чітко пояснила. З лікарем було дуже комфортно спілкуватися, була приємна атмосфера.
Ксения 07 Вересень 2020
Надежда Олеговна, самый внимательный, самый чуткий, самый профессиональный врач гинеколог которого я встречала. Все очень доступно объяснила, рассказала что делать, приём прошёл просто не заметно. Спокойно! Все скрупулёзно осматривала. Я очень рекомендую Надежду Олеговну!