Лікар Нарколог, Невролог, Психіатр, Психотерапевт Ткачов  Михайло Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Ткачов Михайло Олександрович

Лікар другої категорії
Спеціаліст з високою кваліфікацією займається ефективним лікуванням депресивних станів, страхів, тривоги, апатії та вялості, абстинентного синдрому, синрому залежності від алкоголю та інших психоактивних речовин, порушень сну, синдрому хронічної втоми, синдрому роздратованого кишківника, біполярно афективного розладу, шизофренії, психічних розладів у пацієнтів від підліткового до похилого та старечого віку. Крім того, проводиться профілактична робота серед пацієнтів психіатричного та наркологічного профілів. Первинний огляд пацієнта, встановлення попереднього діагнозу, призначення індивідуальної схеми лікування та подальший відбір підтримуючого лікування. Проводить прийом на англійській мові.

Перевірені відгуки про лікаря 82 відгуки

Ірина 19 Квітень 2024
Дуже сподобалася консультація, лікар пояснив усе дуже детально. Сподобалося що лікар дотримувався  професійної етики, щодо своїх колег, я дійсно відчула повагу зі сторони лікаря. Загалом консультація пройшла швидко, але обговорили ми все детально, тому я залишилася задоволена даною консультацією.
Єлизавета 17 Квітень 2024
Все сподобалося, проблем не виникло, я задоволена візитом. Дякую.
Катерина 12 Квітень 2024
Мені сподобався візит, лікар кваліфікований спеціаліст. Комфортно було спілкуватися з цим фахівцем.
Анна 10 Квітень 2024
На консультація відчувала себе дуже комфортно, отримала відповіді на свої запитання, планую повторну консультацію згодом. Дякую.
Аріна 05 Квітень 2024
З лікарем спілкувалися онлайн. Перші враження хороші, лікар сподобався. Результат лікування буде через певний термін лікування, лікар гарно все нам пояснив, сподобався темперамент лікаря, його підхід, лікар завжди відкритий до будь-яких питань. Перший прийом сподобався
Анна 28 Березень 2024
Дуже сподобалась уважність лікаря і як лікар ставив питання. Планую з лікарем і надалі співпрацювати
Людмила 22 Березень 2024
Консультація мене влаштувала, зручний та комфортний формат, лікар відповів на питання, які мене турбували, дякую.
Раїса 16 Березень 2024
Чудовий, кваліфікований лікар, надав дуже хорошу консультацію, виписав усі потрібні медикаменти, проговорили усі наступні кроки, що потрібно. Сподобалось, що є можливість, за потреби, зв'язатись із лікарем. Відчувається що лікар дійсно турбується про пацієнта.
Іван 15 Березень 2024
Консультація пройшла добре. Все дуже сподобалося.
Даніелла 13 Березень 2024
Повністю задоволена консультацією. Лікар кваліфікований спеціаліст.
5 6 7 8 9 chevron_right