Лікар Терапевт Драган Марія Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Драган Марія Михайлівна

Консультація від600 грн
Лікар постійно підвищує свій професійний рівень. Володіє навичками надання невідкладної медичної допомоги. Проводить консультативний прийом в клініці, на дому та онлайн консультація. Марія Михайлівна займається профілактикою, діагностикою та лікуванням внутрішніх хвороб. Лікар лікує такі захворювання, як: ішемічна хвороба серця, дифузний кардіосклероз з ускладненнями, стенокардія, гіпертонічна хвороба, гіперкриз з ускладненнями, бронхіальна астма з ускладненнями, бронхоспазм, пневмонії, плевропневмонії, бронхіти, захворювання шлунково-кишкового тракту, інфекції сечо-видільних шляхів, анемії, цукровий діабет та ускладнення цукровий діабету.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Вадим 02 Лютий 2024
Лікар нам дуже сподобалася, здалася компетентною, достатньо емпатичною і дуже приємною людиною, дуже хорошим спеціалістом. Всі рекомендації лікаря ми виконуємо і надалі будемо до лікаря звертатися
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Сергій 27 Лютий 2023