Лікар Невролог Башкірова  Людмила  Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Башкірова Людмила Михайлівна

Консультація від790 грн
Лікар невропатолог з великим досвідом роботи проводить консультативний прийом пацієнтів з порушеннями функціональності нервової системи, здійснює диференційно-діагностичний аналіз виявлених симптомів і синдромів, а також аналіз результатів додаткових методів обстеження. Під час прийому проводить ретельний огляд пацієнта з оцінкою рефлексів та чутливості, вивчає тривожні симптоми та історію хвороби. Проводить паравертебральні блокади, веде пацієнтів з хронічними больовими синдромами вертеброгенного генезу з подальшою реабілітацією, на тлі соматичної патології органів малого тазу, тривожно-депресивних розладів, ендокринних захворювань, інфекційно-запальних захворювань нервової системи, нейроборрелиоз. Веде пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями - превентивна і антиейджингова корекція, покупка гострих судинних станів. Діагностика та лікування головних болів різного генезу, індивідуальний підбір лікування і реабілітації пацієнтів з вегетативною дисфункцією і її кризовим перебігом.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Зинаида 28 Лютий 2024
Грамотный, рассудительный доктор, старается тщательно обследовать, консультация понравилась
Наталя 28 Січень 2024
Все добре пройшло. Все чудово.
Рустам 28 Січень 2024
Все добре пройшло.
Галина 29 Жовтень 2023
Лікар сподобався, приділила достатньо часу, дуже детально все описала, мені дуже все сподобалось
Тамара 01 Жовтень 2023
Людмила Михайлівна була в мене на відвідуванні, дуже допомогла, була уважною, та потім навіть ще по вайберу додала рекомендації.
Наталя 27 Вересень 2023
Андрій 17 Травень 2023