Лікар Невролог Лузан  Ліана  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Лузан Ліана Володимирівна

Лікар займається лікуванням головних болей, запаморочення, судинних захворювань мозку, епілепсії, порушень сну, погіршення пам’яті, вегетативної дистонії, мігрені, міозиту, остеохондрозу, гриж та протрузій хребта, тривожно-депресивних розладів, наслідків захворювань і травм нервової системи. лікар підбирає індивідуальну схему обстеження та лікування пацієнта на основі доказової медицини. Ліана Володимирівна проводить підбір фізіотерапевтичних методів лікування, за показаннями проводить лікувальні медикаментозні блокади та фармакопунктуру.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Наталія 29 Квітень 2024
Все добре, мені допомогли, поставили діагноз, буду йти на повторну консультацію
Юлія 22 Квітень 2024
Прийом сподобався, лікарка уважно оглянула, вислухала, надала рекомендації та прописала лікування. Я задоволена, дякую.
Аліна 26 Лютий 2024
Професіоналізм та чуйність — ці вади мають бути в усіх лікарів, й Ліана Володимирівна ними володіє, вона уміє вислуховувати. Дала цінні поради, та призначила лікування.
Валерія 19 Лютий 2024
Все пройшло чудово, лікарка високого кваліфікаційного рівня, дуже досвідчена та приємна у спілкуванні, дякую, все сподобалося!
Аркадій 19 Січень 2024
Найвищій бал лікарю, прийом пройшов на відмінно, дякую!