Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог, УЗД-фахівець Лісовська Світлана Григорівна на Doc.ua

Відгуки про Лісовська Світлана Григорівна

Світлана Григорівна займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань: молочниця (кандидоз), дисплазія і ерозія шийки матки, трихомоніаз, опущення піхви, клімактеричні розлади, хламідіоз, пігментація інтимних зон, кондиломи, бартолініт, кіста промежини. Лікар проводить УЗ-діагностику в декількох напрямках: це УЗД органів малого таза, діагностика молочної та щитовидної залоз, а також скринінг вагітних.

Перевірені відгуки про лікаря 21 відгук

Аня 13 Квітень 2024
Кваліфікований лікар, приємний у спілкуванні, усе добре пояснює. Візит пройшов добре, усім задоволена.
Наталія 22 Березень 2024
Все дуже сподобалося, все швидко, компетентно і по суті.
Катерина 22 Березень 2024
Лікарка приємна, комунікабельна, компетентна, відповіла на всі мої запитання, я дуже задоволена, дякую.
Батюк Ольга Олександрівна 30 Січень 2024
Дуже уважний і кваліфікований фахівець, приємна у спілкуванні. Дуже задоволена, буду далі звертатися.
Анонім 21 Грудень 2023
Варвара 20 Липень 2023
Діана 22 Червень 2023
Виктория 08 Жовтень 2022
Олександра 19 Вересень 2022
Прекрасный доктор, к которому хочется возвращаться снова и снова. Не посоветует ничего лишнего, всё по делу. Всё расскажет, если вас что-то волнует, и посоветует. Советую!
Вікторія 17 Вересень 2022
Візитом залишилася задоволена, була в неї вже не вперше і якщо знадобиться, звертатимуся ще. Рекомендую.
1 2 3