Лікар Офтальмолог, Хірург-офтальмолог Лепіхова Олена Петрівна на Doc.ua

Відгуки про Лепіхова Олена Петрівна

Олена Петрівна офтальмохірург вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на хірургічному лікуванні косоокості, птозу, ністагму і ін. Видаляє новоутворення очей

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Нікіта 17 Квітень 2024
Ми дуже запізнилися на прийом так склалися обставини, лікар не відмовив в прийомі, довелося чекати. Лікаря знаємо вже багато років, хороший лікар, нам лікар дуже подобається
Михайло 10 Квітень 2024
Лікаря знаємо вже давно, від самого народження дітей, завжди звертаємося тільки до Олени Петрівни. Дуже хороший лікар, ніколи не було зауважень. Я завжди лікаря рекомендую, якщо мене запитують гарного дитячого офтальмолога
Софія 27 Березень 2024
Все чудово, нам все сподобалося. Лікар гарний, не було ніяких проблем, дитина не боялася, лікар дуже компетентна. Ми дуже задоволені роботою лікаря
Марина 28 Лютий 2024
Лікар з великим досвідом, нам дуже сподобався лікар
Анна 28 Лютий 2024
Хороший лікар, зверталися до лікаря не перший раз
Кіра 27 Грудень 2023
Дуже гарні враження, професійний лікар. Все дуже сподобалось, лікар уважна, добре оглянула дитину, дала рекомендації з лікування, все було чудово
Юлія 20 Вересень 2023
Дуже приємна лікар, відповіла на всі питання, я дуже задоволена, прийом дуже сподобався
Направлено до клініки
Вероника 13 Липень 2022