Лікар Невролог, Реабілітолог, Кінезітерапевт, Вертебролог Кращук  Сергій Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Кращук Сергій Олександрович

Консультація від1089 грн
Ключовий напрям в роботі лікаря Сергія Олександровича — кваліфікована допомога пацієнтам з гострим та хронічним болем м'язово-фасціального, вертеброгенного генезу. Також лікар спеціалізується на лікуванні хронічних головних болей, вегетативних дисфункцій, запаморочень. Володіє техніками проведення паравертебральних, параартикулярних блокад, методом ін'єкційної терапії міофасциальних тригерних точок (Dry needling) для зняття гострого больового синдрому. Лікар вільно володіє англійською мовою і веде прийом іноземних пацієнтів.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 14 відгуків

Олександр 26 Червень 2024
Отримав гарну консультацію - він мені усе доступно пояснив, я залишився задоволеним.
Юлія 19 Червень 2024
Консультація пройшла інтуітивно-зрозуміло. Лікар мене класно проконсультував й дав усе, що мені було потрібно.
Ніна 01 Травень 2024
Лікарем та отриманою консультацією дуже задоволені, отримали всю необхідну інформацію, наразі вже лікуємося відповідно до призначень, плануємо повторну консультацію через певний час. Дякуємо!
Анатолій 10 Квітень 2024
Хороший лікар, я задоволений прийомом
Євген 08 Квітень 2024
Добре пройшов візит, мені все дуже сподобалося.Дякую.
Світлана 31 Березень 2024
Все було гарно, лікар доступно все пояснив, ми задоволені онлайн консультацією
Ольга 27 Березень 2024
З лікарем спілкувалися онлайн. Лікар все пояснив, рекомендував додатково аналізи. Планую повторний прийом, лікар назначить лікування. Перші враження хороші
Галина 11 Березень 2024
Гарний, компетентний лікар, все пояснив коротко і по суті, окремо відмічу те, що він виявив те, чого не бачили інші лікарі, призначив процедури, сподіваюся на позитивний результат. Дякую!
Ніяра 21 Лютий 2024
Мені дуже все сподобалося, грамотний спеціаліст, на всі мої запитання відповів, все було дуже добре, приємно спілкуватися, дякуємо. При потребі, буду звертатися до лікаря ще
Галина 13 Лютий 2024
Питання лікаря були професійні, все швидко, гарно. Призначення з лікування прийшло швидко від лікаря. Третій день лікуємося, лікування ще попереду, сподіваємося що лікування допоможе, плануємо наступний онлайн прийом