Лікар Нарколог, Психіатр, Психолог, Реабілітолог Ковалевич  Костянтин  Олександрович на Doc.ua

Відгуки про Ковалевич Костянтин Олександрович

Ковалевич Костянтин Олександрович проводить комплексну діагностику та лікування алкогольної, наркотичної та ігрової залежностей, використовуючи методи дезінтоксикації, кодування, медикаментозної терапії, психотерапії та психологічної реабілітації. Проводить медико – психологічну реабілітацію військових та цивільних (ПТСР). Професійно проводить психологічне консультування. Лікування та консультування проводиться стаціонарно, амбулаторно, он-лайн.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Катерина 18 Квітень 2024
Лікар хороший професіонал, добре знає свою справу. Дякую за чудову консультацію, мені дуже все сподобалося, повністю усе підійшло.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олена 09 Березень 2024
Консультація пройшла добре, залишилась задоволена.
Крістіан 05 Лютий 2024
Максимально задоволений прийомом та отриманими рекомендаціями. Дякую!
Олександр 04 Січень 2024
Була відсутня робота психологій взагалі, виключно лікування - виведення зі стану запою.
Андрій 02 Січень 2024
Сподобався підхід лікаря, сама консультація, його поради.
Ігор 19 Грудень 2023
Роман 11 Жовтень 2023
Я не спеціаліст, щоб фахово оцінити лікаря, але у розмові лікар приємна людина, заспокійливо на мене подіяв, я отримав рецепт на ліки, обслуговування мене влаштувало