Лікар Психолог, Психотерапевт Коцар Катерина Анатоліївна на Doc.ua

Відгуки про Коцар Катерина Анатоліївна

Консультація від1500 грн
Катерина Анатоліївна є досвідченим лікарем-психологом з широким спектром знань і навичок у галузі психології. Вона має високу кваліфікацію та багаторічний досвід у роботі з клієнтами, які звертаються з різними психологічними проблемами. Має досвід роботи з психосоматичними захворюваннями, депресивними розладами, тривожними розладами, розладами харчової поведінки, невротичними розладами та іншими психологічними проблемами. Проводить психокорекцію при тривозі, агресії та стресі, вирішує проблеми міжособистісних відносин, допомагає пережити втрати, працює з самооцінкою, підтримує в переживанні особистісних криз, психологічних травм, хронічної втоми, емоційного та професійного вигорання, сприяє в подоланні страхів та фобії. Вона надає підтримку у вирішенні проблем, пов'язаних з емоційними труднощами та особистісним розвитком.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 127 відгуків

Андрій 29 Квітень 2024
Богуслава 08 Листопад 2023
Все сподобалось. Лікарка була комфортна у спілкуванні. Прийду ще.
Олена 19 Вересень 2023
Прекрасний лікар
Катерина 04 Вересень 2023
Юлія 03 Серпень 2023
Богдан 20 Липень 2023
Катерина 07 Червень 2023
З Катериною Анатолівною працюю вже третій рік. В мене була інтенсивна психотерапія, також робила паузи. Після інтенсивної терапії, я відчула що подорослішала, стала більш впевненою, стала спроможна відстоювати свої кордони та чути свої бажання. Знаю що завжди можу звернутися до лікаря та отримати підтримку та допомогу
Ірина 13 Березень 2023
Людмила 06 Лютий 2023