Лікар Акушер-гінеколог Федосюк  Катерина Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Федосюк Катерина Вікторівна

Консультація від730 грн
Катерина Вікторівна – лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Спеціалізується на консервативній гінекології – діагностика та лікування запальних процесів ОМТ, лікування ЗПСШ, лікування безплідності, планування та ведення вагітності, ендокринна гінекологія, підбір контрацепції. А також лікар виконує всі види малих гінекологічних операцій (видалення кондилом, папілом; розтин абсцесу бартолінієвої залози, видалення кісти бартолінієвої залози; пластика післяпологових розривів; пластика малих статевих губ, біопсія шийки матки, ДЕК і кріодеструкція шийки матки та ін.). Катерина Вікторівна виконує лапароскопічні операції (всі операції на матці і додатках).
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Марина 30 Березень 2024
Пройшло все чудово. Мені дуже сподобався цей лікар. Видно що фахівець, добре знає свою праву, тактовний, ввічливий, розказав все чітко, конкретно та поділу. Сподобалося, що лікар не нав'язував, якогось непотрібного лікування.
Ірина 16 Березень 2024
Дуже гарний, професійний лікар, візитом до якої залишилась задоволеною.
Софія 09 Вересень 2023
Консультацією залишилась задоволена