Лікар УЗД-фахівець, Флеболог, Хірург, Судинний хірург Августинович Іван Ігорович на Doc.ua

Відгуки про Августинович Іван Ігорович

Судинний хірург, флеболог. Лікар розвиває новий в Україні напрямок Естетичної Флебології, яка займається проблемами, пов’язаними з варикозною хворобою, що включає не тільки лікування, а й досягнення ідеального естетичного ефекту після лікування чи оперативного втручання. Лікар провів більше 2000 операцій та оперативних втручань. Спеціалізується на хірургічному видалені варикозних вен на ногах, ендовенозній лазерній коагуляції і компресійній пінній склеротерапії вен на ногах, мініфлебектомії, ендоскопічній лазерній коагуляції перфорантних вен, консервативному та хіргічному лікуванні тромбозів та тромбофлебіту.

Перевірені відгуки про лікаря 98 відгуків

Людмила 13 Квітень 2024
Сподобався лікар, його увага, проконсультував, зробив огляд, відповів на усі питання.
Людмила 08 Квітень 2024
Осталась очень довольна консультацией, так как Иван Игоревич проконсультировал меня не только как флеболог, но и по другим вопросам, за что я ему благодарна.
Іван 03 Квітень 2024
Загалом візит пройшов добре. З першого погляду, все дуже сподобалося. Лікар чудовий спеціаліст, дуже приємний у спілкуванні.
Тетяна 23 Березень 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов дуже гарно та приємно. Лікар виконав свою роботу на відмінно.
Тетяна 18 Березень 2024
Мене все влаштовує, все гарно, все пройшло на вищому рівні. Дуже гарні враження, лікар надав чіткі відповіді на мої скарги
Ганна 09 Березень 2024
Мені дуже сподобався професіоналізм, організованість. Лікар дуже приємний спеціаліст, було приємне спілкування. Я отримала свої рекомендації, тому я задоволена візитом
Микола 17 Лютий 2024
Сподобався сервіс, та вичерпна консультація.
Володимир 14 Лютий 2024
Все дуже добре було, все сподобалося на візиті. Лікар все чітко пояснив, розклав як то кажуть все по  поличках. Надав дуже корисні рекомендації. В результаті я  все дуже добре зрозумів.
Юлія 24 Січень 2024
Дуже приємний лікар, дуже все добре пройшло.Сподобався візит дуже.
Юлия 19 Січень 2024
Хороший доктор, дал правильные советы
5 6 7 8 9 10 chevron_right