Лікар УЗД-фахівець Горб Ірина Сергіївна на Doc.ua

Горб Ірина Сергіївна

Лікар першої категорії
11 років досвіду
Дорослі
УЗД-спеціаліст першої категорії, займається проведенням УЗД внутрішніх органів, дає експертну оцінку результатам УЗД-досліджень. Здійснює доплерографію судин верхніх і нижніх кінцівок, судин головного мозку.
Модерний діабетичний центр
<p>Стоимость зависит от стоимости проводимого УЗИ-исследования.</p>
ул. Зоологическая, 3дна карті
Шевченківськийм. Шулявська
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
4.0
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації, останній раз - в 2014 р. при Національній медичній академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика, м. Київ

Освіта

Запорожский государственный медицинский университет, лечебный факультет (2004 г.).

Курси

Регулярно проходит курсы повышения квалификации, последний раз - в 2014 г. при Национальной медицинской академии последипломного образования (НМАПО) им. П.Л. Шупика, г. Киев.

Виконувані процедури

• УЗД щитовидної залози;
  • УЗД наднирників;
  • УЗД органів черевної порожнини;
  • УЗД молочних залоз;
  • УЗД органів малого таза (чоловіки і жінки);
  • тонкоголкова пункційна біопсія щитовидної залози;
  • доплерографія судин верхніх і нижніх кінцівок, судин головного мозку.

Перевірені відгуки про лікаря

2 Відгуки
Ольга 29 Травень 2015
Внимательная, интересная, с ней можно пообщаться и пошутить, и серьезно поговорить. С точки зрения заключения и выводов мне не понравилось, что мне не дали объяснения человеческим языком. Узи-специалист рекомендаций не дает, но по оценке моего состояния хотелось бы более понятной информации.
Вугар 24 Квітень 2015
Врач очень приятный, вежливый, добрый и воспитанный. Если понадобится, то обратимся к ней еще.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ