Лікар Отоларинголог Болгарська  Ірина  Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Болгарська Ірина Володимирівна

Консультація від560 грн
рина Володимирівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гострих та хронічних захворювань Лор-органів за протоколами доказової медицини. Лікар проводить лікувальні процедури: консультація отоларинголога, промивання та туалет порожнини вуха, парацентез барабанної перетинки, катетеризація слухових труб, тимпанопункція; а також оперативні втручання – двостороння турбінопластика, трахеотомія, ендоскопічна коагуляція місця, що кровоточить.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Олег 25 Червень 2024
Дуже сподобався візит, все було гарно, персонал хороший, продовжую лікування в клініці
Тетяна 16 Травень 2024
Лікар хороший, дуже мені сподобалася. Дуже компетентна, спокійна, прийом пройшов дуже добре, звернуся до лікаря на повторний прийом
Ярослав 17 Квітень 2024
Пройшов дуже багато лорів за декілька років, але певно, що знайшов того самого. Лікарка сформувала чітку стратегію лікування, досить професійно зібрала анамнез, була дуже уважною до деталей. Також це дуже приємна людина, що відразу відчувається, а також дійсно видно що кваліфікований, професіональний лікар. Рідко пишу відгуки, але тут дійсно варто
Аліса 20 Лютий 2024
Лікар чудовий, хороший, дуже гарний спеціаліст. Доступно все розказала, гарно пояснила. Візит дуже добре пройшов, при потребі ще обов'язково повернуся до цього лікаря.
Лариса 16 Лютий 2024
Лікарка ввічлива та кваліфікований спеціаліст. Рекомендую
Алла 14 Грудень 2023
Грамотна, компетентна лікарка, мені все сподобалося. Дякую.