Лікар Офтальмолог Гурбик Зоя Василівна на Doc.ua

Відгуки про Гурбик Зоя Василівна

Зоя Василівна працює в офтальмологічній сфері вже майже 30 років. Спілкуючись з пацієнтами, Зоя Василівна завжди глибоко поринає в сутність проблеми, бере до уваги всі аспекти та нюанси захворювання, оточує пацієнта увагою та турботою на кожному етапі лікування. Зоя Василівна постійно рухається назустріч новим знанням та досвіду, опановуючи сучасні технології та методики як в офтальмології, так і офтальмопластиці. Зоя Василівна Гурбик – саме той лікар, який зможе запропонувати найбільш ефективне лікування, навіть у найскладніших випадках очних захворювань.

Перевірені відгуки про лікаря 10 відгуків

Данил 09 Червень 2020
Анатолий 05 Лютий 2018
Полина 18 Листопад 2017
Все хорошо, я всем довольна.
Андрій 18 Травень 2017
Наталья 22 Лютий 2017
Ольга 24 Січень 2017
Татьяна 25 Серпень 2016
Очень давно обследуюсь в данной клинике. Всем рекомендую данного доктора. Она уделяет мне достаточно много времени и внимания. Я всем очень довольна, спасибо доктору!
Инна 03 Серпень 2016
Внимательно, компетентно, грамотно. Все, что необходимо для пациента, я получила, ответы на свои вопросы получила.
Ирина 01 Квітень 2016
Тетяна 21 Квітень 2015