Лікар Гастроентеролог, Кардіолог, Терапевт Мазур Олена Олегівна на Doc.ua

Відгуки про Мазур Олена Олегівна

Терапевт вищої категорії, займається веденням та лікуванням пацієнтів із захворюваннями серцево-судинної системи, травними захворюваннями, патологіями бронхів і легенів, хворобами нирок і пацієнтів з анеміями різного генезу

Перевірені відгуки про лікаря 661 відгук

Вікторія 18 Грудень 2023
Ярослава 18 Грудень 2023
Все добре відбулося.
Ольга 15 Грудень 2023
Все сподобалося, дякую!
Аліса 12 Грудень 2023
До лікаря зверталась вже не перший раз, все було добре, лікар мені дуже подобається
Олександра 22 Листопад 2023
Лікар чітко поставила діагноз, чітко призначила лікування, дійсно допомагає, буду повертатися лише до цього лікаря, якщо буде потрібно
Олександра 15 Листопад 2023
Лікаря шукали по відгуках, з досвідом, й не помилились - видно що людина освічена, знає як поводитись, був ввічливим. Прийшов, щоб отримати консультацію з приводу своєї бабусі, яка через свій вік та стан здоров'я не змогла приїхати, й були побоювання, що мені не нададуть консультації, але не виникло жодних проблем, ми вдвох із лікарем досить докладно вивчили бабусині папірці із висновками, наразі і я вже трішки розуміюсь в цьому). Згодом планую ще прийти до цього лікаря. Візитом залишився не просто задоволеним, а дуже задоволеним! Усім рекомендую!
Олександра 06 Листопад 2023
Все було чудово.
Наталія 04 Листопад 2023
Лікар сподобався, призначила обстеження
Снежана 19 Жовтень 2023
Мені усе сподобалось - на мої запитання отримала розгорнуту відповідь.
Тетяна 04 Жовтень 2023
Гарний спеціаліст, все чітко пояснив, лікар вищої категорії