Лікар Психолог, Психотерапевт, Психосоматолог Белей Олена  Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Белей Олена Олександрівна

Психолог та психотерапевт, надає консультації як особисто, так і в онлайн форматі. Практика орієнтована на індивідуальні та сімейні консультації. Допомагає виявляти внутрішні ресурси та розвивати особисті здібності, сильні сторони, ресурси та потенціал для ефективного вирішення життєвих труднощів. Забезпечує легку та швидку реалізацію необхідних змін для досягнення комфортного та щасливого життя. Спеціалізації включають роботу з проблемами самооцінки та прийняття себе, професійним та емоційним вигоранням. Також, надає підтримку у роботі з емоціями, такими як тривога, страх, гнів, злість, образа, провина. включаючи роботу з психосоматичними симптомами та конверсійними розладами. Розглядає вирішення проблем міжособистісних відносин (сім'я, робота, любов, дружба), допомагає у проживанні травматичних подій та подоланні вікових криз. Зосереджується на відновленні життєвого балансу та гармонізації різних сфер життя, а також забезпечує психологічний супровід вагітності. Сесії психотерапії є абсолютно конфіденційними, створюючи безпечне середовище для відкритого обговорення тих аспектів, які можуть залишатися непрозорими для інших.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Направлено до клініки
Софія 01 Травень 2024
Не сподобалось, що лікарка спілкувалась російською, а також вживала висловлювання на кшталт "Чого хоче Бог, того хоче жінка", як на мій погляд, це недопустимо як для лікаря такої спеціальності.
Лариса 07 Лютий 2024
Чудовий лікар, я дуже задоволена. Планує записуватися до лікаря на наступний прийом. Лікар компетентна у своїй справі, мені дуже сподобалася
Арина 05 Лютий 2024
Візитом дуже задоволена. Спочатку побоювалась йти на прийом, адже був негативний досвід з іншими психологами, але цього разу почувала себе дуже комфортно. Олена швидко змогла побудувати довірливі відносини, зрозуміла мою проблему і допомогла. В мене вийшло подивитись на своє життя з іншого боку, сама не очікувала такого результату. При цьому розумію що над проблемами у відносинах мають працювати обоє, тому планую почати ходити також на сімейні консультації з хлопцем. Рекомендую