Лікар Психолог Семендяй Катерина Олександрівна на Doc.ua

Відгуки про Семендяй Катерина Олександрівна

Психологія це моє натхнення й справа мого життя. Тому я знаходжу підхід до кожного, ви зможете розібратися в собі та дати раду своїм діям. Коли людина розуміє, що з нею відбувається, то їй краще «дихається». У свою чергу я докладу максимум зусиль та компетентних знань, щоб допомогти у цьому.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Наталия 22 Грудень 2023
Хочу подякувати пані Катерині за допомогу! Нарешті, я знайшла свого психолога. Дуже чуйна, уважна. Я відчувала, що я в надійних руках. Одразу було зрозуміло, ще на етапі знайомства, що зі мною працює професіонал. Не очікувала, що онлайн можна так гарно працювати з психологом; попередні два психологи не змогли очно так відчути мене, як Катерина онлайн. Раджу, особливо у тих, у кого тривога, реально по-іншому дивишся на все.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анонім 22 Грудень 2023
Раджу Катерину тим, кому важливе питання конфіденційності. Мені порекомендували Катерину саме через її принципи конфіденційності. Дякую людям, відданим своїй роботі, в пріоритеті яких стоїть допомога клієнту та безпека!