Лікар Хірург Лазарюк Дмитро Олексійович  на Doc.ua

Відгуки про Лазарюк Дмитро Олексійович

Консультація від 680 грн
Дмитро Олексійович – кваліфікований дорослий хірург першої категорії з 13-річним досвідом роботи, який також спеціалізується на судинній хірургії. Лікар приймає всіх пацієнтів, яким потрібна консультація хірурга з будь-якими патологіями. Залежно від стану пацієнта, підбирається консервативне або оперативне лікування. Сьогодні лікар має великий досвід та практичні знання у хірургії, індивідуально підходить до вирішення будь-яких, навіть вкрай складних, проблем зі здоров'ям.

Перевірені відгуки про лікаря відгуки

Марія 29 Березень 2024
Прийом сподобався. Лікар уважно ставиться до пацієнтів, пояснив простими і доступними словами, дав рекомендації, все, що було потрібно, записав. Плануємо звернутися до лікар після курсу лікування
Віктор 02 Лютий 2024
Я дуже задоволений прийомом у лікаря. Дуже дякую лікарю за роботи і будемо продовжувати надалі працювати з лікарем. Хороший, уважний лікар, гарно ставиться до людей, дуже добрий.