2.3
Лікар Психолог Чабан Дмитро Вікторович на Doc.ua

Чабан Дмитро Вікторович

5 років досвіду
Дорослі
Спеціалізується на: сімейна і парна психотерапія, групова психотерапія, робота з чоловіками, робота з темами сексуальності в гештальт підході (починає спеціалізацію)
Альтера, психологічний центр
ул. Кожемяцкая, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Вт 28 Вересень Ср 29 Вересень Чт 30 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
2.3
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Індивідуальна консультація
  • Парна консультація
  • Відносини чоловічо-жіночі, чоловічо-чоловічі та жіночо-жіночі (не обов'язково, але не виключаючи, гомо-еротичні, взагалі - відносини між чоловіками і між жінками)
  • Відносини у родині
  • Проживання розлучення, розставання, втрати Порушення прихильності, онтогенез, виховання
  • Відносини на работі
  • Відносини з грошима
  • Баланс работи, кар`єри та відпочинку, задоволення. Ресурси і вигорання
  • Работа на себе vs работа в офісі, покликання в житті
  • Хочу vs повинен/треба
  • Екзистенційні даности: Свобода, Самотність, Сенс/Безглуздість життя, Концевість/Смерть.
  • Вибір і прийняття рішення
  • Відповідальність, роль Жертви, трикутник драми Карпмана
  • Розуміння своїх почуттів і вміння ними користуватися ( «хочу навчитися керувати своїми почуттями», «не хочу цього відчувати», «позитивні і негативні почуття» і т.п.
  • Агресія та що з нею робити
  • Емоційна мінливість, нестабільність, прикордонний стан
  • Тілесні симптоми (наприклад, ожиріння, порушення харчової поведінки, спазми м'язів і т.п.)

Освіта

• Национальная академия управления, специальность – маркетинг (специалист), Киев (2002)
  • Национальная академия управления, специальность – финансы (магистр), Киев (2003)
  • КНУ им.Т.Г.Шевченко, специальность – психология (магистр), Киев (2016)
  • Киевский Гештальт Университет – 1-2 ступень, Киев (2018)

• Киевский Гештальт Университет – 3 ступень – супервизорская и тренерская работа (обучается)

Виконувані процедури

• Індивідуальна консультація