Лікар Невролог Карташева  Динаїда  Петрівна на Doc.ua

Карташева Динаїда Петрівна

41рік досвіду
Лікар проводить лікування наслідків інсульту, нейроінфекціі та травм головного мозку недостатності мозкового кровообігу, тривожних розладів, психосоматичних захворювань, порушень сну, болі в спині, радикуліту, невритів та невралгій.

Освіта

• Горьковський Медичний Інститут (1973-1979).
  • Спеціалізація: Неврологія (1982) Медична військова академія ім С.М. Кірова

Курси

• ТУ «Актуальні питання неврології» (2016) – НМАПО імені П.Л. Шупика.
  • ПАЦ: Неврологія (2017) – НМАПО імені П.Л. Шупика.
  • Регулярна участь у науково-практичних форумах, симпозіумах за фахом
  • ХІІ Нейросимпозіум вересень 2020р
  • І Медичний конгрес “ Пацієнтоспрямованість, обмін досвідом” жовтень 2020
  • Лекційний курс На перехресті неврології квітень 2021р
  • Патологія переферійної нервової всистеми квітень 2021р
  • Майстер клас з елетроенцефалографії 2021р
  • Науково-практична конференція “ Психосоматична медицина. Наука та практика” 2022р
  • Школа НЕПіКа неврологія, кардіологія 2022р
  • ХІV Нейросимпозіум вересень 2022р

Виконувані процедури

• неврологічне обстеження, призначення схем додаткового обстеження та лікування;
  • трактовка результатів обстеження ( МРТ, ЄЄГ, УЗДГ)
  • лікування пацієнтів з судинними хворобами головного та спинного мозку, з наслідками інсульту та травм головного мозку;
  • ведення пацієнтів з головним болем, головокружінням, тривожними розладами, психосоматичними захворюваннями;
  • лікування пацієнтів з болем в спині, вертеброгенними захворюваннями, з захворюваннями периферичної нервової системи (неврити, невралгії);
  • дотримання принципів доказової медицини.

Перевірені відгуки про лікаря

3 Відгуки
Вододимир 03 Квітень 2024
Лікар на своєму місті, професіонал, на своєму місті.
Артем 16 Листопад 2023
Сподобалась лікар. Хороший спеціаліст. Уважно вислухала, виписала дієве лікування, дала відповіді на всі мої запитання. Все мені сподобалось на прийомі. Дякую.
Тетяна 08 Листопад 2023
Дінаіда Петрівна чудова лікарка, має суттєвий багаж знань та досвіду, я максимально задоволена візитом та консультацією, почувала себе комфортно. Лікарка уважно вислухала мене, професійно проконсультувала та компетентно визначила лікування. Дякую!