Лікар Стоматолог, Щелепно-лицьовий хірург, Імплантолог Кеян Давид Миколайович на Doc.ua

Відгуки про Кеян Давид Миколайович

Консультація від500 грн
Давид Миколайович - експерт в області щелепно-лицевої хірургії, кандидат медичних наук, імплантолог. Специаліст міжднародного рівня в галузі дентальної імплантації - володіє усіма методиками стоматологічної імплантації. Проводить видалення зубів, в тому числі атипове видалення 8 зубів, видалення кіст, кісткову пластику і пластику м'яких тканин, складне видалення зубів, хірургічну пародонтологію. Лікар володіє методиками сучасних операцій, що дозволяють пацієнтові швидше відновити своє здоров'я. Давид Миколайович проводить видалення зубів під наркозом.
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Марія 18 Червень 2024
Очень хороший врач, до того как попасть к нему, побывали у многих врачей, в том числе т у профессора, но ни кто из них не мог помочь и только Николаевич Давид смог разобраться в проблеме.
Лариса 17 Травень 2024
Дуже приємний в спілкуванні, уважний лікар, все вислухав, пояснив, має підхід до пацієнтів, я задоволена, дякую.
Аліна 29 Березень 2024
Лікар проконсультував мене , надав рекомендації щодо подальших дій, дякую.
Ірина 23 Березень 2024
Дуже сподобався лікар. Візит пройшов дуже добре.
Марина 09 Березень 2024
Лікар раніше працював в іншій клініці, тоді рекомендували звернутися саме туди, бо так найкращі щелепно-лицеві хірурги, лікар там довго працював. Лікар мені сподобався, відповів на всі мої питання. Думаю до лікаря ще повернутися
Аноним 23 Вересень 2023
Наталия 08 Листопад 2019