Лікар Стоматолог, Пародонтолог, Ендодонт, Ендодонтист, Стоматолог-терапевт Дашьян Дар'я Сергіївна на Doc.ua
4.7
Консультація від390 грн
Лікар-стоматолог вищої категорії. Дар'я Сергіївна досягла великих успіхів у високохудожній естетичній реставрації бічних та фронтальних зубів, відбілюванні та пародонтології. Відновлює дефект відсутності одного зуба без протезування коронками. Дитячий стоматолог. Проводить комплексний терапевтичний та дитячий прийом, займається реставрацією зубів, діченням каналів, герметизацією фіссур, лікуванням пульпіту та карієсу зубів, пломбуванням кореневих каналів, реставрацією зубів за допомогою техніки армування – адгезивний міст, шинуванням рухомих зубів, лікуванням пародонтиту.
4.7
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 38 відгуків

Направлено до клініки
Павло 14 Серпень 2024
Ця лікарка повністю не компетентна, я звертався до неї як до пародонтолога, із запаленням ясен, і єдину пораду почув, що маю чистити зуби. Як я можу чистити зуби, коли маю сильне запалення ясен? У моєму розумінні, що лікар такого напряму має розуміти ситуацію. Я дивуюсь, що вона не змогла прописати лікування, яке зніме запалення, тому пішов до звичайного стоматолога, який прописав мені ліки, від яких вже за добу, я відчув полегшення.
Вадим 31 Липень 2024
Лікарка сподобалася, консультацією і прийомом в цілому задоволені, дякуємо.
Денис 12 Червень 2024
Камилла 16 Вересень 2023
Олена 05 Серпень 2023
Ніколь 21 Липень 2023
Наталья 18 Липень 2023
Наталія 15 Червень 2023
Залишилася задоволена, лікар досить кваліфікована, надала допомогу у повному обсязі. Ціни завеликі, але зараз усі послуги стоматологів коштують дорого.
Марина 21 Лютий 2022
Вікторія 30 Січень 2022