Лікар Психіатр, Психотерапевт Царінюк Ніла Василівна на Doc.ua

Царінюк Ніла Василівна

Лікар вищої категорії
27 років досвіду
Дорослі
Ніла Василівна проводить індивідуальне консультування, а також сімейну терапію. Лікує депресії, психосоматичні розлади, стани психотичного рівня, порушення сну.
Приватний кабінет нарколога та психіатра М.Ю. Левенко
ул. Кирилловская, 85/87Ана карті
Подільськийм. Тараса Шевченка
Альтера, психологічний центр
Ціна вказана за індивідуальний прийом.
ул. Кожемяцкая, 12на карті
Шевченківськийм. Контрактова площа
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Нд 19 Вересень Пн 20 Вересень Вт 21 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Освіта

• Київський медичний інститут (лікувальний факультет) (1986)
  • Київський інститут удосконалення лікарів (спеціалізація з психіатрії) (1988)
  • Харківська медична академія післядипломної освіти (спеціалізація по психотерапії) (2013)

Курси

• Стажування з питань організації клініки первинного психотичного епізоду (НДІ психіатрії та неврології ім. Ганнушкіна, м.Москва) (2006)
  • Cемінар «Поведінкові розлади у дітей та підлітків» (Асоціація психіатрів України) (2011)
  • Учасник 5-го Національного Конгресу «Людина та ліки - Україна» (2012)
  • Семінар «Програмно-цільове обслуговування дітей з розладами спектру аутизму» (Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика, Український НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології) (2012)
  • Науково-практична конференція «Психічні і поведінкові розлади при органічному ураженні головного мозгу у дітей» (Національна медична академія післядипломної освіти ім. Шупика) (2012)
  • Освітня програма «Теорія і практика психічного здоров'я» (Spring Academy, Німеччина) (2012)

Виконувані процедури

• індивідуальне консультування;
  • сімейне консультування.

Перевірені відгуки про лікаря

44 Відгуки
Алена 08 Квітень 2021
Очень внимательная, профессиональная и хороший специалист. Мне понравилась
Юлия 02 Лютий 2021
Супер всім раджую
Ольга 08 Жовтень 2020
Гарний лікар, все сподобалося. Дякую
Аноним 23 Липень 2020
Обговорили з лікарем що мене турбує. Обговорили варіанти дій і домовились що далі робити.Консультацією задоволений.
Катерина 09 Липень 2020
Онлайн консультація була насиченою, уважно вислухала мою проблему та запропонувала варіанти лікувань. Дуже задоволена лікарем

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ