Лікар Ендокринолог Андрусишина Богдана Ярославівна на Doc.ua

Відгуки про Андрусишина Богдана Ярославівна

Кваліфікований лікар, що займається діагностикою та лікуванням широкого спектру захворювань в області ендокринології (порушення гормонального фону, обміну речовин). Також серед пріоритетних напрямків роботи даного фахівця варто відзначити терапію (включаючи діагностику) периферійної та інших форм діабетичної полінейропатії.

Перевірені відгуки про лікаря 11 відгуків

Валентина 12 Квітень 2024
Найвищий рівень професіоналізму у цього спеціаліста.  Мега кваліфікований лікар, мега хороший спеціаліст. І як людина лікар дуже чудова, ми дуже задоволені роботою даного лікаря.
Наталія 26 Березень 2024
Дуже позитивна лікарка, все пояснила, дякую.
Ірина 25 Березень 2024
Дуже приємна та хороша лікарка.
Фадель 26 Січень 2024
Все пройшло на відмінно, лікарка детально все пояснила, вивчила мої скарги та надала рекомендації, дякую.
Карина 01 Січень 2024
Валентина 11 Грудень 2023
До лікаря зверталась не перший раз, звернулась до лікаря по результатах лікування. Раніше лікар лікувала мою маму, ми задоволені лікарем
Віра 08 Грудень 2023
Гарний лікар, обізнана у своїй справі, дала добрі поради, призначила лікування, думаю що все буде добре. Планую звертатися ще на наступний прийом після здачі аналізів. Мені прийом сподобався
Валерія 07 Вересень 2023
Богдана 21 Лютий 2022