Лікар Ендокринолог Басанько Наталія Дмитрівна на Doc.ua

Басанько Наталія Дмитрівна

Діагностує, лікує хвороби, які виникають в щитовидній залозі, надниркових залозах, гіпоталамусі, підшлункової, гіпофізі, шишковидному тілі. Регулює гормони в організмі, лікує гормональний дисбаланс.
  • збір анамнезу (історія хвороби);
  • огляд і пальпація (обмацування) щитовидної залози і лімфовузлів, можливий огляд і статевих органів;
  • прослуховування серце, завмер тиску;
  • призначення додаткових аналізів (УЗД і МРТ щитовидної залози, КТ щитовидної залози, пункція щитовидної залози та ін.) в залежності від скарг і результатів огляду;
  • амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями.

Освіта

• 1993 г. - Киевский национальный медицинский университет им. А. А. Богомольца.

Виконувані процедури

• збір анамнезу (історія хвороби);
  • прослуховування серце, завмер тиску;
  • амбулаторний прийом вагітних жінок з супутніми ендокринними захворюваннями.

Перевірені відгуки про лікаря

364 Відгуки
Роксолана 18 Квітень 2024
Пройшов візит добре у цього спеціаліста, мені все дуже сподобалося.
Ганна 15 Квітень 2024
Лікар уважно вислухала мою проблему, призначила необхідні аналізи, спілкувалися онлайн, перші враження хороші, планую звернутися до лікаря на повторний прийом
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Олександра 13 Квітень 2024
Консультація пройшла добре, все сподобалось, лікарка змогла допомогти, я отримала усе, що хотіла.
Тетяна 04 Квітень 2024
За онлайн консультацію ставлю чотири з плюсом - сама консультація мені дуже сподобалась, єдине, не зручно було читати висновок, бо він був написаний від руки, набагато зручніше було б, якщо його прислали у друкованому варіанті.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Наталія 30 Березень 2024