Лікар Терапевт, Ендокринолог Бабина Галина Василівна на Doc.ua
4.2

Відгуки про Бабина Галина Василівна

Займається процесами комплексного лікування різних захворювань по ендокринології: хвороби щитовидної залози, цукровий діабет, гіперпролактинемія. Також виявляє ці захворювання у майбутніх мам і тих, хто збирається планувати вагітність.
4.2
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Направлено до клініки
Тамара 22 Жовтень 2018
Я приїхала на прийом з усіма дослідженнями, мене хвилювала щитовидна залоза, на мої аналізи лікар сказала, що вони хороші, але призначила додаткові обстеження, після яких виписала мені гормональні препарати на півроку. Після курсу лікування я здала повторні аналізи, які мені порекомендував інший лікар і як виявилось, той гормональний препарат вивів весь йод з мого організму. Тепер я мушу лікувати наслідки гормональної терапії яку мені виписала Бабіна Галина Василівна.
Ирина 01 Жовтень 2018
Все понравилось. Врач компетентный.
Дмитрий 13 Серпень 2018
Все нормально.
Направлено до клініки
Оксана 16 Квітень 2018
Записалась к врачу-эндокринологу, но врач сама дополнительно решила оказать свои услуги, как терапевт. А именно, измерив мне давление, в результате счет увеличился на 100 грн. После 15 минут общения с администратором, счет вернули к тому, что я заказывала изначально. Сама консультация прошла довольно сухо, врач не сильно слушала мои вопросы и соответственно толком ничего не ответила.
Юлия 29 Листопад 2016
Ольга 01 Жовтень 2016
Дуже уважна та мила! Професіонал своєї справи!