Лікар Кардіолог, Терапевт Ціцімірська Антоніна Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Ціцімірська Антоніна Володимирівна

Лікар другої категорії
Консультація від890 грн
Антоніна Володимирівна приймає пацієнтів кардіологічного і терапевтичного профілю. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні порушень серцевого ритму, тяжкої серцевої недостатності, всіх типів стенокардії, гіпертонічної хвороби, а також захворювань органів дихання. Консультує передопераційних пацієнтів, проводить оцінку факторів передопераційного ризику і підбір адекватної медикаментозної терапії
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря 49 відгуків

Руслан 02 Серпень 2024
Хороший лікар, прийом сподобався
Нікіта 14 Травень 2024
Лікар дуже чуйна, уважно вислухала, все зробила, дуже професійний прийом
Володимир 09 Квітень 2024
Чудовий лікар, прекрасний візит.
Володимир 20 Березень 2024
Можу поставити найвищу оцінку, досвідчена та компетентна лікарка, отримав вичерпну консультацію.
Анатолій 10 Лютий 2024
Все сподобалося, дякую.
Олексій 19 Грудень 2023
Дуже приємна лікарка, все дуже гарно розповіла та пояснила по моїй проблемі. Рекомендую
Вікторія 27 Вересень 2023
Дуже кваліфікована та приємна лікарка, прислухалась до кожної дрібнички, прагнула розібратись у ситуації, та і як людина мені сподобалась.
Євген 15 Липень 2023
Олексій 14 Грудень 2022
Ніна 14 Листопад 2022
Мене зустріла привітна, компетентна лікарка, від якої я отримала професійну консультацію. Вона дуже ретельно розпитала як я почуваюсь і дала призначення, які мені дуже допомогли, і вже за пару днів я почувала себе практично здоровою! Візитом залишилась повністю задоволена і за потреби звертатимусь ще. Рекомендую.
5 chevron_right