Лікар Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Чорновіл Антон Сергійович на Doc.ua

Чорновіл Антон Сергійович

Лікар другої категорії
17 років досвіду
Дорослі
Діти
Лікар спеціалізується на дерматовенерології. До Антона Сергійовича звертаються пацієнти, у яких спостерігається атопічний та алергічний дерматит, нейродерміт, багатоформна ексудативна еритема, алопеція, червоний плоский лишай, мікози шкіри і нігтів, висівковий лишай, рожевий лишай Жибера, вірусні бородавки, папіломи, оперізуючий герпес, простий герпес, хламідіоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз, трихомоніаз, гарднерельоз, кандидоз
Р+ медікал нетворк
Повторная консультация - 550 грн
ул. Евгения Коновальца, 34-Ана карті
Печерськийм. Печерська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Пт 24 Вересень Сб 25 Вересень Нд 26 Вересень
Рейтинг лікаря розраховується на основі

Практичний досвід

• Працював у Донецькому обласному шкірно-венерологічному диспансері (2012-2015)
  • Працював асистентом кафедри дерматовенерології і косметології ФІПО ДонНМУ ім. М.Горького (2012-2015)

Кандидатська дисертація, 22 друкованих роботи в спеціалізованих наукових виданнях

Освіта

• Окончил медицинский факультет Донецкого национального медицинского университета им. М. Горького по специальности «лечебное дело» (2010)
  • Окончил интернатуру на базе Донецкого национального медицинского университета им. М. Горького по специальности «дерматовенерология» (2012)
  • Окончил с отличием магистратуру на базе Донецкого национального медицинского университета им. М. Горького по специальности «дерматовенерология» (2012)
  • Аттестован на врача специалиста по специальности детская дерматовенерология (2013)

Курси

• Курси тематичного удосконалення «Основи патогістологічної діагностики захворювань шкіри», кафедра дерматовенерології і косметології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького (2012)
  • Курси «Належна клінічна практика», Державний експертний центр МОЗ України, Київ (2013)
  • Курси тематичного удосконалення«Фототерапія в дерматовенерології», кафедра дерматовенерології і косметології ФІПО ДонНМУ ім. М. Горького (2014)
  • Курси «Теорія і практика лазерної дерматології і косметології», інститут пластичної хірургії Віртус, м. Одеса (2014)

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Збір анамнезу
  • Діагностика
  • Призначення схеми лікування
  • Дерматоскопія
  • Діагностична біопсія
  • Видалення новоутворень шкіри (папіломи, кондиломи, бородавки, кератоми, фіброми, родимки)
  • Кріодеструкція
  • Ботулінотерапія
  • Мезотерапія
  • Біоревіталізація
  • Контурна пластика

Перевірені відгуки про лікаря

52 Відгуки
Максим 22 Липень 2021
Дуже професійний лікар. Не ставить пустих питань. Чітко і грамотно відповідає. Дуже задоволена. Рекомендую. Були в нього і на жаль ще будемо, бо ще потрібно буде. Спокійний, врівноважений, грамотний.
София 30 Квітень 2021
Профессионально рассказал, назначил следующий визит, понравилось, что доктор спрашивал историю с рождения и до сегодняшнего дня. Оценил ситуацию, затем консультировал, назначил лечение, к ребенку нашел подход.
Михайло 31 Березень 2021
Подробно расспросил обо всех симптомах и нюансах состояния, осмотр тоже был тщательный. Доктор объяснил все назначения. Я очень довольна приёмом. Ребёнку было комфортно.
Анастасия 18 Березень 2021
Лікар прокоментував усі мої негаразди та надав дієву допомогу навіть більше ніж коли я зверталась
Светлана 01 Жовтень 2020
Я задоволена прийомом. Лікар дуже уважно мене вислухав, все розповів. Все, як має бути.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ