Тимченко Ганна Павлівна

Тимченко Ганна Павлівна

Без категоріїї
7 років досвіду
Дорослі
Лікар веде прийом дорослих і дітей, займається загальними проблемами ротової порожнини, а також консультує пацієнтів з питань профілактики стоматологічних захворювань та організації догляду за зубами і яснами. Здійснює лікування карієсу, герметизацію фісур, фторування, префесіональні чистки, відбілювання зубів
Ddent цілодобова стоматологія
ул. Мишуги, 1/4на карті
Дарницькийм. Харківська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Сб 24 Липень Нд 25 Липень Пн 26 Липень
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Сertificate «Aesthetics filling with Minimal Intervention», Institute of advanced dental education Haifa Israel (2012)
  • Курс «Технології відновлення зубів», Київ (2017)
  • Курс за програмою: «Спеціаліст ін'єкційних методик: мезотерапія, біоревіталізація, ботулінотерапія, контурна пластика, плазмоліфтінг, тредліфтінг (мезоніті)» (2017)
/r/n
  • Асоціація стоматологів України
/r/n
  • відбілювання зубів(Magic Smile Arde)
  • професійна гігієна порожнини рота (Air Flow, ультразвук)
  • фторування
  • лікування кіст і гранульом без хірургії
  • внутрішньоканальне відбілювання зубів
  • художня реставрація всіх груп зубів
  • скловолоконні армування передніх і бічних зубів з відновленням анатомічної форми
  • шинування зубів
  • ендодонтичне лікування
  • герметизація фісур
  • дитячий прийом (герметизація фісур, лікування карієсу молочних зубів, лікування пульпіту молочних зубів)

Освіта

• Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, специальность «стоматология» (2015)

Курси

• Курс «Технології відновлення зубів», Київ (2017)

Участь в асоціаціях

• Зубний камінь
  • Пульпіт
  • Періодонтит

Виконувані процедури

• відбілювання зубів(Magic Smile Arde)
  • професійна гігієна порожнини рота (Air Flow, ультразвук)
  • фторування
  • герметизація фісур

Перевірені відгуки про лікаря

98 Відгуки
Алиса 26 Січень 2021
Дуже кваліфікований, чуйна лікарка. Відповіла на всі мої запитання і все пояснила що мені було не зрозуміло
Юлія 15 Вересень 2020
Все сподобалось, пройшло чудово. Лікар надав консультацію яка мене цікавила. Зробили чистку.Всім задоволена.
Максим 18 Серпень 2020
Дуже приємний лікар Тимченко Анна, зауважень немає взагалі, відразу відчувається, що майстер своєї справи!!!
Віталій 14 Травень 2020
Все було нормально. Хороший лікар. Все нормаль та безболісно зробила, без дискомфорту.
Нила 29 Квітень 2020
В роботе доктора все устроило. Только, немного дороговато. А так, врач хороший, все хорошо удалила. Даже не почувствовала. Пока заживает.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ