Лікар Проктолог, Уролог, Хірург Азаєв Андрій В'ячеславович на Doc.ua

Відгуки про Азаєв Андрій В'ячеславович

Лікар другої категорії
Лікар спеціалізується на проведенні хірургічних маніпуляцій в проктології, онкопроктологіі і урології. Практикує абдомінальну, гнійну хірургію і лікує різні захворювання за цими напрямками

Перевірені відгуки про лікаря 66 відгуків

Андрій 04 Квітень 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним.
Олена 23 Березень 2024
Наразі все дуже сподобалося, консультація пройшла чудово.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Вероніка 22 Березень 2024
Прийом дуже сподобався, лікар дуже уважно поставився по моїй проблемі. Лікар приділив достатньо часу, лікар дуже сподобався. Планую звернутися до лікаря на наступний прийом і хочу, щоб саме він займався моєю проблемою
Олександр 20 Березень 2024
Максим 07 Березень 2024
Мені сподобався візит, все дуже добре пройшло. Лікар компетентний спеціаліст.Все нормально було, ніяких зауважень до роботи лікаря немає. Лікар все чітко пояснив, все розказав, ввійшов в моє положення, тому візитом я повністю задоволений.
Анна 06 Березень 2024
Лікар сподобався, все мені пояснив, призначив лікування, звертатимусь і надалі, дякую.
Даніїл 02 Березень 2024
Візитом до уролога задоволений в повній мірі, лікар уважно вислухав, надав рекомендації, все пояснив по суті, рекомендую цього лікаря. Дякую.
Іван 01 Березень 2024
Все було добре, лікар відповів на запитання, зробив необхідні призначення, дякую.
Валерій 28 Лютий 2024
Сподобалося вся, пройшли курс лікування у лікаря. Місяць тому я був дуже хворий, лікар мене вилікував повністю як було і заплановано. Роботою лікаря ми дуже задоволені
Валерій 05 Лютий 2024
Все було до вподоби, лікар чемний, доброзичливий,  відноситься з повагою і розумінням до пацієнтів,  дуже досвідчений. Лікаря рекомендую іншим пацієнтам
5 6 7 chevron_right