Лікар Акушер-гінеколог, Гінеколог Луцик Аліна Михайлівна на Doc.ua

Відгуки про Луцик Аліна Михайлівна

Аліна Михайлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань і патологій. Проводить постановку ВМС, лікування та діагностику інфекцій, що передаються статевим шляхом, лікування загрози переривання вагітності, порушень менструального циклу і менопаузи. Займається підготовкою та веденням вагітності

Перевірені відгуки про лікаря 37 відгуків

Олена 10 Квітень 2024
Комфортне спілкування, якісна консультація, дякую.
Валерія 06 Квітень 2024
Візит пройшов чудово. Дуже комфортний лікар.
Юлія 06 Квітень 2024
Карина 29 Березень 2024
Прийом сподобався
Іванна 19 Березень 2024
Дуже добре все пройшло. Сподобався лікар і візит був непоганий. Хотілось більше уваги до деталей зі сторони лікаря. На всі мої запитання, лікар надав стислі відповіді. Але загалом результат, мене повністю задовольнив.
Софія 17 Березень 2024
Лікарка компетентна та досвідчена, все акуратно, консультація інформативна, дякую.
Софія 01 Березень 2024
Чудовий лікар, все мені пояснила, заспокоїла, бо я дуже хвилювалася. Лікар призначила здати додаткові аналізи, щоб пройти повне обстеження. Прийом чудовий, надалі буду звертатися до лікаря ще
Дарія 21 Лютий 2024
Все добре пройшло.
Діана 18 Лютий 2024
Лікар компетентно все мені пояснила, розповіла мою проблему, знайшла швидко рішення. Дуже задоволена роботою лікаря. Якщо буде проблема буду до лікаря звертатися
Наталія 04 Лютий 2024
Оцінюю на найвищій бал, лікарка компетентна, все мені пояснила, порекомендувала, дякую.