Лікар Психіатр Мосєєв  Олександр  Євгенович на Doc.ua

Відгуки про Мосєєв Олександр Євгенович

Спеціаліст проводить діагностику та диференціальну діагностику психічних розладів, психофармакотерапію психічних розладів. Займається лікуванням депресії, тривожних та панічних розладів, розладів настрою, обсесивно-компульсивного розладу, шизофренії, деменції.

Перевірені відгуки про лікаря 19 відгуків

Ольга 11 Квітень 2024
Все пройшло добре, лікар сподобався, ми з лікарем поговорили, лікар доволі спокійний, призначив лікування. По лікуванню поки не можу нічого сказати, тільки розпочала приймати ліки, але в цілому все добре
Ірина 26 Березень 2024
Онлайн консультація пройшла добре, всім задоволена.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Дарина 14 Березень 2024
Мені дуже сподобався лікар. Лікар спокійно вислухав мою проблему, запропонував варіанти як її вирішити, це було дуже професійно. Лікар ставив багато питань, щоб зрозуміти в чому проблема. Лікар призначив лікування, мені стало краще, депресія відступає, зʼявилися бажання щось робити. Я дуже задоволена лікарем і планую звернутися до лікаря ще
Андрій 06 Лютий 2024
Добре все було, все нормально пройшло.
Анна 15 Січень 2024
Сподобався підхід лікаря до проблеми.
Ростислав 14 Грудень 2023
Розуміючий та професійний лікар Олександр Євгенович
Олександра 11 Грудень 2023
Наталія 23 Листопад 2023
Залишилась дуже задоволеною! Раніше була зі своєю проблемою в інших лікарів й чула тільки, що мені потрібно приймати хімічні антидепресанти, ні хо не хотів й розмовляти про інше. То Олександр Євгенович навпаки, надав багато варіантів практик, яку можуть допомогти без антидепресантів, тому вирішили наразі спробувати обійтись без них.
Наталія 23 Листопад 2023
Дуже уважний та професійний. Візитом задоволена.
Іван 23 Листопад 2023
Це мій перший візит, ознайомлювальний, наразі планую повторну консультацію, але на даному етапі враження позитивні, все відповідає моїм очікуванням. Дякую.