Лікар Офтальмолог Ліхошва Олександр Юрійович на Doc.ua

Відгуки про Ліхошва Олександр Юрійович

Консультація від890 грн
Лікар-офтальмолог вищої категорії. Веде консультативний прийом, здійснює терапевтичне і хірургічне лікування захворювань очей (катаракта, глаукома та інші), спостерігає за станом здоров'я пацієнта в післяопераційний період. Провів понад 6000 оперативних втручань з приводу факоемульсифікації катаракти, глаукоми та інших офтальмохірургічних захворювань, а також бере участь в науково-практичних конференціях, які проходять як в Україні, так і за кордоном (Австрія, Іспанія).
Відгуків

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Альона 30 Червень 2024
Лікарем задоволена, консультацією також, все добре, не маю зауважень, візит влаштував, отримано все, на що розраховували, звертатимемося, в разі потреби,. Дякую!
Ольга 13 Вересень 2023
Можу відзначити високий професіоналізм лікаря, на його консультації я отримала все на що розраховувала, тому надалі при виникненні проблем з очима я звертатимуся до нього ще. Рекомендую.
Нина 26 Жовтень 2021
Изумительный врач, внимательный, обходительный, первый раз встречаю такого врача. Очень подробно все рассказал, показал на аппаратах. Я имею опыт общения с врачами, но этот доктор - высшей категории врач!
Света 19 Жовтень 2021
Наталья 04 Жовтень 2019