Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Бойко Ольга Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Бойко Ольга Вікторівна

Консультація від550 грн
Лікар гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, таких як гастроентероколіти, виразкова хвороба шлунка, панкреатит, холецистит, інфекційна патологія (гельмінтози, лямбліоз), ожиріння, захворювання кишечника (запальні, синдром подразненого кишечника) та інші. Також проводить УЗ-дослідження.
Відгуки

Перевірені відгуки про лікаря 104 відгуки

10 Липень 2024
Лікар надав відповіді на всі мої запитання, візит пройшов дуже добре. Дуже сподобалося спілкування з лікарем та професіоналізм лікаря.
Анна 04 Липень 2024
Лікар привітно зустріла, зробила огляд, провела консультацію, назначила аналізи, візитом до лікаря задоволена
Ілля 20 Червень 2024
Чудовий лікар. Все було добре.
Аміна 19 Червень 2024
Лікарка дуже привітна, подивилась та розпитала мене про всі хвороби, й призначила лікування.
Максим 13 Червень 2024
Мені сподобалась лікарка - гарно зробила свою роботу.
Людмила 12 Червень 2024
Нам дуже сподобався лікар, зауважень немає
Роман 30 Травень 2024
Хороший, компетентний лікар, всі потреби по прийому задовольнив, назначив додаткові обстеження, будемо надалі співпрацювати, візитом до лікаря задоволені
Юрій 28 Травень 2024
Візит пройшов чудово. Лікар дуже сподобався. Залишився задоволений візитом.
Євгенія 15 Травень 2024
Консультація пройшла чудово - настільки приємна лікарка, дуже чуйна, добра, має професійний підхід, я прям була дуже задоволеною й консультацію провела дуже якісно і загалом я залишилась усім задоволеною.
Наталія 09 Травень 2024
Мені сподобалось обслуговування й сама лікарка.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right