Лікар Гастроентеролог, УЗД-фахівець Бойко Ольга Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Бойко Ольга Вікторівна

Лікар гастроентеролог займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, таких як гастроентероколіти, виразкова хвороба шлунка, панкреатит, холецистит, інфекційна патологія (гельмінтози, лямбліоз), ожиріння, захворювання кишечника (запальні, синдром подразненого кишечника) та інші. Також проводить УЗ-дослідження.

Перевірені відгуки про лікаря 82 відгуки

Ольга 12 Квітень 2024
Це мій не перший візит до Ольги Вікторівни, завжди отримую якісні консультації, адекватні призначення та поради і відповіді на мої запитання, дякую.
Олександра 11 Квітень 2024
Дуже добре пройшов у мене візит. Лікар дуже уважно мене вислухав, надав  інформацію, щодо проходження додаткового обслідування. Все гарно проаналізував та назначив лікування. Лікар ну дуже привітна людина і надалі будемо продовжувати співпрацю з цим спеціалістом.
Ганна 11 Квітень 2024
На мій погляд, лікар дуже професійний, привітний, не призначає зайвого, підбирає хороший курс лікування. Лікар справила гарне враження
Мирослава 10 Квітень 2024
Сподобався підхід лікаря, зрозуміло пояснює, не дає зайвих направлень, все по суті. Візитом до лікаря задоволена
Андрій 06 Квітень 2024
Лікарка чудова, привітна, уважна та дуже професійний фахівець, ми задоволені прийомом, дякуємо.
Діана 03 Квітень 2024
Хороший лікар, доступно і зрозуміло все пояснив
Микола 01 Квітень 2024
Сподобався фахівець і візит теж дуже сподобався. Лікар хороший спеціаліст.
Надія 01 Квітень 2024
Лікар дуже привітна жіночка, уважна. Розпитала мене абсолютно все, по моїй проблемі. Ознайомилася абсолютна зі всіма результати моїх аналізів, по всіх моїх хворобах. Призначила хороше, дієве лікування. Я дуже вдячна цьому фахівцю за допомогу. Дуже сподобався особливий підхід лікаря до пацієнтів.
Аліна 27 Березень 2024
Приємна лікарка, все мені доступно пояснила, відповіла на запитання. Консультація в онлайн-форматі цілком мене влаштувала, дякую.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Оксана 16 Березень 2024
Дуже сподобалося спілкування з  цим спеціалістом. Лікар надала хорошу консультацію, назначила лікування, підказала що потрібно робити далі. На даному етапі мене все повністю влаштувало.
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
5 6 7 8 9 chevron_right