Лікар Невролог Войтенко Марина Євгеніївна на Doc.ua

Відгуки про Войтенко Марина Євгеніївна

Висококваліфікований лікар-невролог, займається діагностикою та лікуванням захворювань нервової системи у дітей, виявленням проблем у розвитку дітей раннього віку, лікує затримку моторного розвитку і розвитку мови

Перевірені відгуки про лікаря 32 відгуки

Марія 15 Квітень 2024
Прийом сподобався, дуже уважний лікар, питань немає, ми задоволені
Микола 22 Березень 2024
Можу безперечно поставити найвищу оцінку лікарці, максимально приємні враження від візиту, дякуємо за професійність, доречні поради, уважність, та компетентність.
Яків 21 Лютий 2024
Хороший лікар, на всі питання відповів
Катерина 19 Січень 2024
Дуже задоволені, дуже раді що потрапили до цього лікаря. Лікар допомогла з проблемою в неврології, але і психологічно налаштувала. Дуже гарна лікарка, ми дуже раді
Юлія 19 Січень 2024
Лікар професійна, чуйна, людяна.
Юлія 27 Грудень 2023
Лікар як завжди на висоті, професіонал своєї справи. Лікар наглядає нас вже понад десять років, завжди допомагає
Михайло 15 Грудень 2023
Іван 15 Грудень 2023
До цієї лікарки звертаємося вже не вперше, дуже її цінуємо, всім задоволені. Дякую!
Олександра 02 Жовтень 2023
Марина Евгеніївна - дуже гарний спеціаліст, поводила себе професійно і водночас здалася чуйною і ніжною до дитини. Надалі плануємо звертатись лише до неї. Консультацією залишились задоволені
Тамерлан 22 Вересень 2023