Харків
Лікар Невролог Бовт Юлія Вікторівна на Doc.ua

Відгуки про Бовт Юлія Вікторівна

Лікар спеціалізується на неврології. Проводить консультативний прийом, гірудотерапію, сеанси аудіофонотерапії, підбір схеми лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: ВСД, мігрень, сосудисті захворювання головного мозку, запаморочення, порушення нервово-м’язової передачі, епілепсія, захворювання Паркінсона, головна біль.

Перевірені відгуки про лікаря 16 відгуків

Каатерина 05 Січень 2024
Лікар приємна, але мені було недостатньо участі лікаря, мовчки написала і відпустила. Лікар призначення робить хороші, але не пояснює всю ситуацію, бажано більш детальних пояснень
Направлено до клініки
Лінда 05 Січень 2024
Мені дуже не сподобалось як лікар до мене відносилась, дуже зневажливе ставлення, зверталась на "ти", поставила під сумнів мої уміння, незрозуміло з яких причин. До цього лікаря більше не повернуся
Валерія 04 Січень 2024
Гарний фахівець, все сподобалось, хороша консультація
Яна 01 Грудень 2023
До лікаря зверталась вже не перший раз, все, що мені було потрібно, я отримала. В клініку йшла саме до цього лікаря
Наталія 14 Листопад 2023
Я знаю Юлію Вікторівну давно, вона гарний спеціаліст. Завжди звертаюсь саме до неї.
Олена 10 Листопад 2023
Лікар фахівець своєї справи.
Светлана 09 Листопад 2023
Все сподобалось на прийомі у даного лікаря, була вже не один раз тому все відбулося добре. Лікар була уважна, відповіла на усі поставленні запитання, виписала дієве лікування. Все пройшло чудово.
Людмила 03 Листопад 2023
Лікар гарно прийняла, вислухала, виписала дієве лікування, поставила хороший діагноз, була уважна, відповіла на всі запитання ,  добрий лікар.
Михайло 05 Жовтень 2023
Ігор 14 Липень 2023