Харків
Лікар Стоматолог-ортопед, Стоматолог-терапевт Каплєєва Лариса Володимирівна на Doc.ua

Відгуки про Каплєєва Лариса Володимирівна

Лариса Володимирівна корисна пацієнтам як експерт у галузі стоматології та допомагає їм у вирішенні стоматологічних проблем. Має дві спеціалізації по стоматології: терапевтична та ортопедична стоматологія. Стоматолог Вищої категорії (терапевтична стоматологія). Досвід роботи понад 30 років (з 1991 року). Приватна практика з 2011 року (стоматологічний кабінет White Smile ). Є публікації у стоматологічному журналі "СтоматологІнфо". Постійно підвищує кваліфікацію на різних курсах стоматології та медицини, що підтверджується різними сертифікатами.

Перевірені відгуки про лікаря відгуків

Сніжана 28 Грудень 2023
Все було позитивно, дякую.
Татьяна 06 Березень 2019
Олег 20 Вересень 2017
Качеством консультации я остался доволен.
Валентина 25 Березень 2017
Доктор молодец, все очень хорошо сделала, я еще к ней приду.
Дарья 16 Липень 2016
Все было хорошо, как описано в услуге, очень приятный врач, никаких проблем не было.
Таисия 27 Червень 2016
По скольку мы не могли найти кабинет, врач встречал нас уже в дверях. Доктор внимательно выслушал, дал рекомендации. Приёмом очень довольны, досмотрим как пройдёт лечение.
Виталий 16 Березень 2016
Хороший доктор, понравился.