Харків
Лікар Отоларинголог Погребняк Олена Іванівна на Doc.ua

Відгуки про Погребняк Олена Іванівна

Кваліфікований отоларинголог проводить лікування уражень слизової оболонки глотки і носа, терапію запальних захворювань у вухах. Також доктор виконує діагностику новоутворень ЛОР-органів і здійснює діагностику слуху. Приймає пацієнтів з патологіями піднебінних мигдалин

Перевірені відгуки про лікаря 12 відгуків

Роман 05 Березень 2024
Отличный доктор, все хорошо и подробно рассказал, все объяснил, дал рекомендации и назначения по лечению. Очень понравился доктор, работой доктора остался доволен
Данило 08 Лютий 2024
Добре пройшов візит.Мені сподобався лікар. Гарно проконсультував, все дуже добре пояснив. Задоволений візитом.
Роза 23 Січень 2024
Все було дуже чудово, лікарем задоволена. Якщо знадобиться, то буду до лікаря звертатися ще, все було гарно і відмінно. Лікар дуже уважна, дуже приємна, лікар дуже сподобалася
Матвей 24 Грудень 2023
Лечение помогает. Мне понравилась врач, все посмотрела, объяснила, все быстро, аккуратно, самое главное стерильно, для меня это было важно. Мне понравилось качество обслуживания врача
Володимир 24 Жовтень 2023
Крістіна 22 Жовтень 2023
Лікарка дуже добра, досвідчена. Рекомендую
Ольга 06 Липень 2023
Костянтин 05 Січень 2023
Візитом до лікаря залишились задоволені - вона виявилась чудовим фахівцем, що може знаходити підхід до дітей (на жаль мали зворотний досвід в іншій клініці). Отримали допомогу в повному обсязі, і надалі будемо звертатись саме до неї й радити знайомим.
Поліна 12 Липень 2022
Григорий 28 Січень 2022